Skip to main content

Katarína Šmigurová

angličtina

Lektorka Katka je maminou dvoch malých nezbedníkov a v minulosti organizovala v spolupráci s vedením obce aj vlastnú letnú anglickú školu pre deti vo veku 6-12 rokov.

Kvalifikácia

V roku 2017 úspešne absolvovala magisterské štúdium v odbore učiteľstvo anglického jazyka a literatúry. Už počas štúdia na VŠ Katka pôsobila ako anglický sprievodca turistov po historických pamiatkach v Banskej Štiavnici. Neskôr tiež pôsobila v jazykovej škole Sophia, kde pracovala s deťmi z druhého stupňa ZŠ a tiež si vyskúšala, aké je to učiť stredoškolákov. Popri tom zabezpečovala školenie angličtiny pre technických expertov. Svoje vysokoškolské pôsobenie ukončila účasťou v ŠVOČ, kde sa s témou analýzy vyučovania anglickej výslovnosti na slovenských školách stala absolútnym víťazom.

Následne pracovala ako učiteľka anglického jazyka na základnej škole v Nových Sadoch, kým ju z jej pracovného nasadenia nevyradila dvojnásobná materská dovolenka.

Zameranie v JŠ VAGeS

Lektorka Katka sa špecializuje na prácu so škôlkarmi v kurze Teddy Eddie.

Viac o Katke

Katka je kreatívna duša, ktorá sa okrem svojej vášne, hre na klavír, venuje aj výrobe rôznych jesenných a vianočných dekorácií. Taktiež ju môžete stretnúť v bežeckých teniskách, keďže beh je popri materskej jej nevyhnutná psychohygiena. Okrem toho miluje pečenie, v ktorom sa neustále zdokonaľuje.