Skip to main content

Miroslava Krásna

angličtina
Miroslava Krásna

Mirka vás prekvapí svojim neutíchajúcim optimizmom, zodpovednosťou a obrovskou pracovitosťou. Svojich študentov nielen nenásilne a prirodzenou formou naučí po anglicky, ale ich po ťažkom dni i rozveselí príjemným prístupom a úsmevom. Dobrú náladu a inšpiráciu rozdáva celej jazykovej škole.

Kvalifikácia

Mirka študovala na Pedagogickej a sociálnej akadémii. V rokoch 1997-2011 žila vo Veľkej Británii, kde pracovala na viacerých manažérskych pozíciách. Pobyt v Británii jej pomohol nielen zdokonaliť sa v jazyku, ale oslovila ju aj myšlienka vyučovať angličtinu a v rokoch 2010-2011 získala niekoľko certifikátov:

  • ITTT TEFL TEACHER TRAINING CERTIFICATE
  • TITC TEFL ENGLISH FOR YOUNG LEARNERS CERTIFICATE
  • TITC TEFL BUSINESS ENGLISH CERTIFICATE

Mirka sa, samozrejme, aj naďalej vzdeláva a v roku 2022 získala bakalársky titul v odbore Učiteľstvo anglického jazyka na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. 

Zameranie v JŠ VAGeS

Mirka má dobrý vzťah k mladej generácii študentov, dokáže ich strhnúť svojím entuziazmom, vhodne motivovať a pristupuje k nim s nesmiernou trpezlivosťou. Preto úspešne vyučuje v školských kluboch základných škôl. To, že aj deti ju majú radi, vidieť na záujme o jej kurzy z radov žiakov a žiačikov, ktorí si ju ako pani učiteľku žiadajú aj v ďalších školských rokoch.

Úspešne však vyučuje aj dospelých študentov vo verejných kurzoch a vo firmách.

Viac o Mirke

Mirka je matka troch skvelých detí, ktoré vo voľnom čase taktiež učí po anglicky, nakoľko hlavným jazykom ich domácnosti je angličtina. Spoločne si čítajú knižky a venujú sa tvorivej činnosti.