Skip to main content

Letné podujatia 2024

Poďme si naplánovať spolu leto a toto je to správne miesto, kde nájdeme všetko dôležité o našich letných aktivitách. Kde sa teda cez leto stretneme?

Deň rodiny Nitra 2024

Deň rodiny Nitra 2024 [ukončené]

8. 6. 2024 od 14:00 do 19:00 v Parku pod Borinou

Príďte sa zabaviť so svojími najbližšími na podujatie Deň rodiny 2024! Hry, súťaže, stanovištia, spoločné aktivity. Účasť prisľúbil aj Teddy Eddie, takže o zábavu nebude určite núdza.

Táborová súťaž

Táborová súťaž

1 - 19. 6. 2024

Prichádza online výzva pre všetkých, ktorí majú dobré nápady a chcú sa s nimi podeliť. Pošlite svoje nápady, hlasujte za ten najlepší nápad na Facebooku a víťaz vyhrá letný tábor alebo kurz zdarma!

Ukážkové hodiny Teddy Eddie ZDARMA

Ukážkové hodiny Teddy Eddie ZDARMA

do 19. 6. 2024

Ako prebiehajú hodiny s mackom Teddy Eddie? Aké zábavné aktivity deti robia a čo sa počas šk. roka naučili? Zastavte sa na hodine ZDARMA, kedy budete priamo súčasťou rozbehnutých kurzov Teddy Eddie. Ukážkové hodiny je možné navštíviť počas mesiacov apríl, máj a jún.

Učíme sa učiť - Lektorské výzvy

Učíme sa učiť - Lektorské výzvy

22.6. 2024 o 13:30 - 17:00

Workshop otvorený pre verejnosť a prihlásiť sa môže každý lektor, bez ohľadu na školu či profesné zameranie.

Letné tábory VAGeS CityCamp

Letné tábory VAGeS CityCamp

denné letné tábory pre školákov

Už viac ako 20 rokov sa stretávame počas leta na letných táboroch VAGeS CityCamp. Okrem dobrej zábavy sú deti obklopené angličtinou a pod dohľadom skúseného lektora je tak hravou formou zabezpečený aj ich jazykový rozvoj.

Letný kurz Teddy Eddie on Holiday

Letný kurz Teddy Eddie on Holiday

doobedný kurz pre škôlkarov

Prečo by si aj váš škôlkar nemohol užiť táborovú atmosféru? Teddy Eddie on Holiday je jedinečný letný kurz pre škôlkarov s prvkami táborového ducha, vhodný pre deti už od 3 rokov!